Over Ons

  • Onze werkwijze
  • Ons team
  • Schade van de maand
  • Contact

Privé

  • Onrust over pensioen?
  • Verzekeren
  • Uw toekomst

Zakelijk

  • Risicomanagement
  • Voor u
  • Voor uw bedrijf
  • Voor uw werknemers
Wij staan u
graag te woord!
036 5303 690
Onrust over pensioen?
Verzekeren
Uw toekomst
Alles voor u en uw gezin
Privé

Pensioen via een verzekeraar

Grofweg zijn er dan twee mogelijkheden:

  • Uw premie wordt direct gebruikt om pensioen in te kopen

    U herkent dit doordat op uw pensioenoverzicht over opgebouwd pensioen wordt gesproken

    In dit geval geldt een groot gedeelte van de berichtgeving niet voor u. Uw werkgever heeft een contract gesloten voor een bepaalde periode en gedurende die periode bent u ervan verzekerd dat datgene wat is afgesproken ook wordt nagekomen. Slechts in zeer uitzonderlijke gevallen kan een tussentijdse wijziging plaatsvinden. Het kan wel zo zijn dat na deze afgesproken periode u of uw werkgever (of allebei) meer moet betalen om hetzelfde pensioen te realiseren.

  • Uw premie wordt belegd en pas op uw pensioenleeftijd wordt pensioen aangekocht

    U herkent dit doordat op uw pensioenoverzicht voorbeelden van pensioenuitkeringen worden gegeven, waarbij de hoogte van de pensioenuitkering afhankelijk is van een prognose.

    In dit geval bent u afhankelijk van de fluctuaties van de koersen van de fondsen waarin u belegt. Sommige fondsen geven garanties. Het risico van beleggingswinst of verlies ligt in dit geval bij u. Heeft u gekozen voor een gegarandeerde opbouw dan kan het toch zo zijn dat de lage rente nadelig effect heeft op uw op te bouwen pensioenkapitaal.

© Lavertu & De Raad Pensioen & Assurantiemanagement BV

Maandlasten

Zijn uw maandelijkse hypotheeklasten bij deze hypotheekvorm relatief hoog of laag?

Fiscaal voordeel

Heeft u bij deze hypotheekvorm relatief veel of weinig fiscaal voordeel?

Restschuld

Heeft u bij deze hypotheekvorm een relatief hoge of lage restschuld op de einddatum van uw hypotheek?

Opbouw vermogen

Bouwt u bij deze hypotheekvorm relatief veel of weinig vermogen op (uitgaande van een hypotheek die minimaal 30 jaar loopt)?

Garantie

Heeft u bij deze hypotheekvorm relatief veel of weinig garantie?
  • rss privé |
  • rss zakelijk
Powered by
2Benefit