Over Ons

  • Onze werkwijze
  • Ons team
  • Schade van de maand
  • Contact

Privé

  • Onrust over pensioen?
  • Verzekeren
  • Uw toekomst

Zakelijk

  • Risicomanagement
  • Voor u
  • Voor uw bedrijf
  • Voor uw werknemers
Wij staan u
graag te woord!
036 5303 690
Onze werkwijze
Ons team
Schade van de maand
Ons bedrijf en onze medewerkers
Over Ons

maart 2011: Aardbeving Japan

De tragedie in Japan illustreert op trieste wijze het belang om stil te staan bij risico's. Wat nu als de grootste afnemer van een Nederlandse onderneming een Japans bedrijf is dat door de aardbeving volledig stil is gelegd? De afname stagneert en daarmee de omzet van het Nederlandse bedrijf.

 

De aardbeving treft in Nederland veel bedrijven en personen op verschillende manieren. De Keukenhof is daar een voorbeeld van. Ieder jaar bezoeken zo'n 40.000 Japanners de Keukenhof. Dat er dit dit jaar veel minder Japanse bezoekers naar de Keukenhof af zullen reizen is duidelijk. Ook de export van bloembollen loopt forse schade op. Japan is onder normale omstandigheden een belangrijke afnemer van Nederlandse bloembollen.

 

Vragen over risico's? Neem gerust contact met ons op!

© Lavertu & De Raad Pensioen & Assurantiemanagement BV

Maandlasten

Zijn uw maandelijkse hypotheeklasten bij deze hypotheekvorm relatief hoog of laag?

Fiscaal voordeel

Heeft u bij deze hypotheekvorm relatief veel of weinig fiscaal voordeel?

Restschuld

Heeft u bij deze hypotheekvorm een relatief hoge of lage restschuld op de einddatum van uw hypotheek?

Opbouw vermogen

Bouwt u bij deze hypotheekvorm relatief veel of weinig vermogen op (uitgaande van een hypotheek die minimaal 30 jaar loopt)?

Garantie

Heeft u bij deze hypotheekvorm relatief veel of weinig garantie?
  • rss privé |
  • rss zakelijk
Powered by
2Benefit